Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#1 2008-01-21 11:05:53

straznik_kokotowa

Nowy użytkownik

Punktów :   

! ! ! ! WAŻNE ! ! !

1) zero zaangażowania mieszkańców w życie społeczne wsi.
2) Woda cieknie drogą, błoto! -nikt z tym nic nie robi!
3) Nasi Radni a raczej nasz jeden ranny oprócz agitacji przed wyborczych nie robi NIC! ZERO! NULL! 
4) Sołtys? Bu chacha ZERO!
5) Autobusu MPK nie będzie póki nie skończy się budowa autostrady. Kto rządał zlikwidowania FB?
6) Ciasnota w busie który sie nie zatrzymuje na teligi na którym machają ludzie aby wsiąść?
7) Wiaty autobusowe? Pod Szelągiem na krzyżu też by się przydała (w Czarnochowicach sie dało?!)
8) O kanalizacji tylko wspłonę bo to KOMPROMITACJA!
9) droga od kapliczki w Kokotowie w stronę Brzegów - jak rajd Paryż - Dakar!

TO narazie początek - STRAŻNIK_KOKOTOWA jeszcze tu wróci!

Offline

 

#2 2008-01-21 13:29:00

Forest

Administrator

Punktów :   -1 

Re: ! ! ! ! WAŻNE ! ! !

To co napisałeś to każdy widzi i właśnie po to jest to forum, żeby cośzacząć robić.
MUSIMY SIĘ TRZYMAĆ KUPY BO KUPY NIKT NI RUSZY!!

Offline

 

#3 2008-01-27 22:40:13

Marcysia

Użytkownik

Punktów :   

Re: ! ! ! ! WAŻNE ! ! !

straznik_kokotowa napisał:

TO narazie początek - STRAŻNIK_KOKOTOWA jeszcze tu wróci!

Może jako, że mam wolną chwilę postaram się odnieść do paru punktów:

1) zero zaangażowania mieszkańców w życie społeczne wsi.
W Kokotowie już parędziesiąt lat prężnie działa Koło Gospodyń Wiejskich, spotyka się ono systematycznie. Z tego co pamiętam, to na ostatnich dożynkach Kokotów miał swój wieniec i stoisko. Prężnie także działają sportowcy- nawet po kolędzie chodzą, więc jakieś to zaangażowanie jest.

2) Woda cieknie drogą, błoto! -nikt z tym nic nie robi!
No woda niestety nie popłynie do góry i właśnie dlatego zupełnie jej nie po drodze do kratek ściekowych, które jak na złość zawsze są po przeciwnej stronie drogi niż płynąca woda, to fakt. Ale trzeba pamiętać, że przez Kokotów przebiega plac budowy autostrady więc droga powiatowa nie może zostać wyremontowana, ponieważ od razu zostałaby zniszczona. Gdy skarżyłam się w Zarządzie Dróg Powiatowych w Wieliczce to pan powiedział mi, że jak ruch ciężarówek pracujących przy autostradzie ustanie, to znaczy w maju, to mają nam zrobić NOWĄ drogę powiatową. Wtedy ich dopilnujemy, żeby kratki ściekowe były tam, gdzie płynie woda.
ps. tylko jedno mnie cholercia martwi: skoro pan powiedział, że będzie nowa droga, to na stronie http://www.przetargi.egospodarka.pl/zam … iczce.html
powinna być jakaś wiadomość o przetargu na taką inwestycję.

3) Nasi Radni a raczej nasz jeden ranny oprócz agitacji przed wyborczych nie robi NIC! ZERO! NULL!
Nie do końca. Za sprawą telefonów przyjechała brygada i zdjęła z chodnika ciężarówkę (kamaza) błota. A dzisiaj Radny zbierał w kościele na organy.

4) Sołtys? Bu chacha ZERO!
Pani Ania jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich i załatwia wszystkie nasze sprawy, które jej mieszkańcy zgłaszają. Nie załatwia zaś spraw niezgłoszonych bo nie musi o nich wiedzieć. Np. Zgłoszono o poboczach na drodze od kapliczki do Brzegów i pobocza zostały utwardzone.

5) Kto rządał zlikwidowania FB?
Sami zrezygnowali. Nikt nie żądał. Nawet w kościele ogłoszenie było, że im się nie opłaca tu jeździć. W sumie to dziwne bo mieli tutaj żyłę złota i dobrze zarabiali. Zdzierali kasę z ludzi. Jak to im się nie opłacało? Z Krakowa 3,50zł kosztował bilet do nas i tyle samo do Niepołomic przez Wieliczkę (dwa razy dłuższa trasa).

6) Ciasnota w busie który sie nie zatrzymuje na teligi na którym machają ludzie aby wsiąść?
Pociągiem jedzie się krócej i wygodniej. Mały spacer na stację odstresowuje. 

7) Wiaty autobusowe? Pod Szelągiem na krzyżu też by się przydała (w Czarnochowicach sie dało?!)
Dobry pomysł. Napisz pismo do Pani Sołtys.

9) droga od kapliczki w Kokotowie w stronę Brzegów - jak rajd Paryż - Dakar!
Za wszystko jest winna autostrada. Mnie się wydaje, że oni powinni utwardzić sobie pas wzdłuż autostrady i po nim jeździć a nie po naszych drogach. Tutaj już chyba Burmistrz Wieliczki jest za to odpowiedzialny.

Com wiedziała tom powiedziała. Jak se coś jeszcze przypomnę to napiszę. 
I'm come back too  STRAŻNIK 

Ostatnio edytowany przez Marcysia (2008-02-03 20:23:21)

Offline

 

#4 2010-02-10 18:28:24

KKTTTT

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: ! ! ! ! WAŻNE ! ! !

Witam Wszystkich

Rozmawialem z Soltysem i wiem  ze

Po Pierwsze   to ze rowy  na glownej ulicy w Kokotwie sa zapchane to juz zgloszone Byl z pismem juz dawno do urzedu  i maja cos z tym  robic...

po drugie o  droge od kapliczki  w dol tez zgloszone   w Marzec Kwiecen  ma byc cos robione poniewaz  teraz sie nie oplaca.....


Po trzecie droga glowna w kokotwie tez maja byc tylko dziury latane bo   nie oplaca  nowego nakladac poniewaz  Soltys porusza temat kanalizacjii


  a co do radnego to Kompletne zero.......

narazie  moze nie widac  tego co robi soltys ale  duzo zalatwia  bo to nie jest takie latwe..... nie da sie nic odrazu zrobic   .....



I przypominam z tego co wiem w Piatek 12.02.. Od godziny 16 -19   i w Sobote 13.02 od10-13 i 15-18 Soltys w maglu Przyjmuje  ..prosze przychodzic Po nakzay....Lub Do domu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora