Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#1 2011-06-03 10:09:23

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

impreza w Kokotowie

Ma ktoś jakieś informacje czy w Kokotowie tego roku będą jakieś imprezy? Węgrzce mają już za sobą tego roku jedną plenerową, a u nas widzę że dalej brak chęci  i organizatorów. W każdym razie jeśli są jakieś plany to proszę o info

Offline

 

#2 2011-06-03 12:24:55

VillageMen

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Na Węgrzcach mają szkołę podstawową. A u nas gdzie zrobisz imprezę? W lesie? W tym syfie? Jeszcze kanalizacja się tam zwaliła. Poza tym potrzebne są ławki i stoły.

Offline

 

#3 2011-06-03 17:48:15

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

jak chcieli zrobić w ubiegłym roku impreze to miejsce się też znalazło ;]

Offline

 

#4 2011-06-03 22:04:50

VillageMen

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

znalazło się bo było przed wyborami. A teraz nie ma wyborów -więc to żaden interes

Offline

 

#5 2011-06-04 12:35:59

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

A co mają wybory do tego?

Offline

 

#6 2011-06-04 13:49:41

VillageMen

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

To, że gospodarz miejsca chciał zarelamować swoje poglądy i swojego kandydata.

Offline

 

#7 2011-06-04 16:51:49

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

To chyba, że tak... Akurat nie byłam i nie wiem jak to wtedy tam wyglądało

Offline

 

#8 2011-06-04 21:49:40

VillageMen

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Mam nadzieję, że w tym roku będzie ochota i miejsce też się znajdzie.
LKS zbyt wiele dostał od nas kasy żeby się fatygować organizowaniem imprez, ale na stronie Stowarzyszenia coś jest o 14 sierpnia.

Offline

 

#9 2011-06-04 22:59:21

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Ale to dopiero za 2 miesiące i znając szczęście będzie padać ;] Lepiej byłoby zrobić coś wcześniej

Offline

 

#10 2011-06-07 21:36:57

VillageMen

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Ostatnio padało, ale i tak wszyscy dobrze się bawili do rana.

Offline

 

#11 2011-07-27 18:59:37

z kokotowa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Mam pytanie do organizatorów imprezy w Kokotowie czyki SPK. Dlaczego nie można zrobić tej imprezy na boisku w Kokotowie lub jak to było w tamtym roku na terenie u P. Piórkowskiego? Na pewno by się zgodził piękny teren na taką imprezę.Byłem w tamtym roku i było super.
Ta  działka za składem węglowym nie nadaje się do takich imprez przecież tam jest teren pochyły nie ma jak ustawić stolików i ławek ,brak miejsca na parking ,gdzie rozłożyć podest , parasole, jakiegoś grilla ,piwo oraz stoiska z słodyczami i napojami??? Tam to można zrobić ognisko dla dzieci a nie dużą imprezę w kokotowie.
Mam gorącą prośbę do włodarzy SPK żeby zmienili miejsce organizowania tej imprezy!!!!!!!!Jak już robić imprezę to dużą  fajną i wesołą żeby o nas było głośno(mam tu na myśli Kokotów)!!! no i żeby ludzie byli zadowoleni a oni na pewno przyjdą .
Pomyślcie o ludziach a nie tylko o sobie!

Offline

 

#12 2011-07-28 09:30:41

tompal

Użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Ależ broń Boże nie myślimy o sobie. Przecież cały nasz wysiłek włożony w imprezę ma przynieść dochód przeznaczony w całości na ogrodzenie placu zabaw dla dzieci.
Impreza zaplanowana jest na 14 sierpnia gdyż tak wynika z projektu do którego dostaliśmy dofinansowanie od p. Burmistrza. więc terminu nie za bardzo da się zmienić. Zresztą 15 sierpnia przeważnie leje.
Państwo Piórkowscy nie zgodzili się aby impreza była na ich działce.
Imprezę organizuje SPK z Radą Sołecką i Kołem Gospodyń.
Mieliśmy imprezę organizować z LKSem na boisku, ale w środę okazało się, że boisko w tym dniu jest zajęte - jest mecz, którego podobno nie da się przenieść.
Pozostaje zatem działka, która w 70% jest równa. Wbrew pozorom działka jest duża. Jej powierzchnia jest porównywalna do działki przy piekarni. Działka też jest urocza, jest dużo zieleni. Parkować można przy ulicy, która jest dość szeroka. Damy radę. Jak będzie ciasno to się będziemy przytulać.

Offline

 

#13 2011-08-02 09:38:34

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

To dziwne. P. Piórkowscy byli raczej przychylni zorganizowania imprezy u siebie.

Offline

 

#14 2012-02-10 22:12:50

wumurzyn

Gość

Re: impreza w Kokotowie

z kokotowa napisał:

Mam pytanie do organizatorów imprezy w Kokotowie czyki SPK. Dlaczego nie można zrobić tej imprezy na boisku w Kokotowie lub jak to było w tamtym roku na terenie u P. Piórkowskiego? Na pewno by się zgodził piękny teren na taką imprezę.Byłem w tamtym roku i było super.
Ta  działka za składem węglowym nie nadaje się do takich imprez przecież tam jest teren pochyły nie ma jak ustawić stolików i ławek ,brak miejsca na parking ,gdzie rozłożyć podest , parasole, jakiegoś grilla ,piwo oraz stoiska z słodyczami i napojami??? Tam to można zrobić ognisko dla dzieci a nie dużą imprezę w kokotowie.
Mam gorącą prośbę do włodarzy SPK żeby zmienili miejsce organizowania tej imprezy!!!!!!!!Jak już robić imprezę to dużą  fajną i wesołą żeby o nas było głośno(mam tu na myśli Kokotów)!!! no i żeby ludzie byli zadowoleni a oni na pewno przyjdą .
Pomyślcie o ludziach a nie tylko o sobie!

 

#15 2012-02-12 11:48:43

 Zizi

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: impreza w Kokotowie

Co jest grane ze strona stowarzyszenia przyjaciół kokotowa? Nie można jej przeglądać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora