Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#16 2012-02-12 14:33:56

J.K K

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Haha  ACTA już działa i zawiesiła działanie tego czegoś co nazywacie Stowarzyszeniem Przyjaciół Kokotowa  ;-) 

Nie płaczcie z tego powodu , fachowo to się nazywa syndrom odstawienia (działa tak samo jak rzucenie jakiegoś nałogu ;-) ) bądź może być to też syndrom sztokholmski ;-) 

Pozdrawiam ;-)

 

#17 2012-02-13 17:26:09

Renia Palińska

Gość

Re: impreza w Kokotowie

ACTA działają na tych, którzy robią coś niezgodnie z prawem.
O nas niestety nie można tego powiedzieć. Przykro nam, ale strona
www.kokotow.najlepsza.pl
DZIAŁA !!!
Pozdrawiam naszych wszystkich "Sympatyków"

 

#18 2012-02-13 23:27:44

J.K K

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Renia Palińska napisał:

ACTA działają na tych, którzy robią coś niezgodnie z prawem.
O nas niestety nie można tego powiedzieć. Przykro nam, ale strona
www.kokotow.najlepsza.pl
DZIAŁA !!!
Pozdrawiam naszych wszystkich "Sympatyków"

Witam Panią Renie ciesze się że Pani mnie oświeciła odnośnie ACTA ( odkrycie na miarę Kolumba ;-) ) lecz nie wiem czy Pani zauważyła lecz był to sarkazm taki sam jak zaszczyt prowadzenia konwersacji z W.P Renatą  ;-)) 

Pozdrawiam serdecznie ;-)

Odnośnie Pana Qczka , nie wiem czy to z pobudek osobistych związanych z OSP Kokotów postanowił Pan napisać w obronie dzielnego "Stowarzyszenia" czy może  po prostu wylać swą gorycz jak to mają w zwyczaju osoby związane z SPK , tak czy inaczej nie było ani słowa z mojej strony o OSP , lecz jak widać chyba Panu tęskno strasznie za OSP skoro tak Pan o niej myśli .
Miłego rozważania członkowie i członkinie "Szacownego SPK Kokotów "  ;-) Pozdrawiam ciepło ;-)

 

#19 2012-02-14 07:18:18

Hh

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Szanowny Panie J.K K. Strasznie Pan lubisz podpuszczać ludzi wylewając swoje jowialne sarkazmy na forum. Styl Pańskich wypowiedzi jest tak charakterystyczny, że pozwala Pana rozpoznać mimo zmiany nicku. Niestety od dłuższego czasu Pańskie wypowiedzi mają tylko jeden cel, ośmieszać wszystkich, którzy sympatyzują z SPK i zachęcać do kłótni, a to poprzez czepianie się pojedynczych błędów w postach, a to wyglądu. Ani to szlachetne, ani mądre, a sztucznie wprowadza tylko wrogość. Dobrze wiem, że Pańska odpowiedź na mojego posta będzie równie sarkastyczna co poprzednie Pańskie wypowiedzi. Szkoda, że nie potrafi Pan prowadzić konstruktywnej dyskusji, a jedynie operuje Pan czymś, co nic nie wnosi do próby rozwiązania istniejącego problemu w Kokotowie. Upraszczając. Jeżeli nie ma Pan nic konkretnego do powiedzenia, to nie zaśmiecaj Pan tego forum szyderstwem, bo to już jest niesmaczne i nudne

 

#20 2012-02-14 17:21:19

J.K K

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Hh napisał:

Szanowny Panie J.K K. Strasznie Pan lubisz podpuszczać ludzi wylewając swoje jowialne sarkazmy na forum. Styl Pańskich wypowiedzi jest tak charakterystyczny, że pozwala Pana rozpoznać mimo zmiany nicku. Niestety od dłuższego czasu Pańskie wypowiedzi mają tylko jeden cel, ośmieszać wszystkich, którzy sympatyzują z SPK i zachęcać do kłótni, a to poprzez czepianie się pojedynczych błędów w postach, a to wyglądu. Ani to szlachetne, ani mądre, a sztucznie wprowadza tylko wrogość. Dobrze wiem, że Pańska odpowiedź na mojego posta będzie równie sarkastyczna co poprzednie Pańskie wypowiedzi. Szkoda, że nie potrafi Pan prowadzić konstruktywnej dyskusji, a jedynie operuje Pan czymś, co nic nie wnosi do próby rozwiązania istniejącego problemu w Kokotowie. Upraszczając. Jeżeli nie ma Pan nic konkretnego do powiedzenia, to nie zaśmiecaj Pan tego forum szyderstwem, bo to już jest niesmaczne i nudne

Szlachetne za to drogi użytkowniku było obrażanie  osób działających w OSP w bardzo wulgarny sposób i to przez osoby związane z SPK które to jeszcze logowały się pod fikcyjnymi nickami i to jeszcze w swych miejscach pracy , chcesz coś wytykać komuś to najpierw sam popatrz co inni robili  a jeżeli chcesz być taki skrupulatny to wiedz że ironia w formie sarkazmu nikogo nie obraża tak jak pamiętne wulgarne słowa skierowane do członków OSP .

Chcesz rozmawiać pisz na temat , stronniczość na tym forum jest porażająca a niby demokracja w kraju i wolność wypowiedzi ale mam nadzieje że odpowiednie władze i za to się wezmą ;-)

   Pozdrawiam ;-)

 

#21 2012-02-14 19:07:12

Hh

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Dziękuję za odpowiedź. Spodziewałem się ataku z Pańskiej strony. Szkoda. Rozumiem, że Pana obecne krytykowanie wszystkiego co jest związane z SPK, niezależnie czy jest to działanie pozytywne czy negatywne jest swoistą zemstą za krzywdy wyrządzone OSP, również niezależnie od tego czy były zasłużone czy nie. Nie interesuje Pana teraz kto ma rację, a kto nie. Przyznam szczerze, może nie jestem osobą zbyt błyskotliwą, a już na pewno nie tak krasomówczą jak Pan, ale takiego rozumowania nie przyjmuję jako normalnego. Oczywiście może Pan w swojej odpowiedzi napisać coś w stylu, że smutno Panu z powodu, że tak normalne postępowanie jest dla mnie niezrozumiałe lub inne tego typu wypowiedzi mające na celu ośmieszenie mnie, lecz nie zmienia to faktu, że Pana zachowanie jest dokładnie takie same jak osób, które w jakikolwiek sposób obrażały OSP. Jest Pan dokładnie taki sam. Nic w tym chwalebnego

 

#22 2012-02-14 21:21:50

erewań

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Hh napisał:

chwalebnego

Panie chwalebna to jest jedna z tajemnic różańca , idź pan do Kościoła tam uderzaj głowa o posadzke

 

#23 2012-02-14 21:29:15

J.K K

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Hh napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Spodziewałem się ataku z Pańskiej strony. Szkoda. Rozumiem, że Pana obecne krytykowanie wszystkiego co jest związane z SPK, niezależnie czy jest to działanie pozytywne czy negatywne jest swoistą zemstą za krzywdy wyrządzone OSP, również niezależnie od tego czy były zasłużone czy nie. Nie interesuje Pana teraz kto ma rację, a kto nie. Przyznam szczerze, może nie jestem osobą zbyt błyskotliwą, a już na pewno nie tak krasomówczą jak Pan, ale takiego rozumowania nie przyjmuję jako normalnego. Oczywiście może Pan w swojej odpowiedzi napisać coś w stylu, że smutno Panu z powodu, że tak normalne postępowanie jest dla mnie niezrozumiałe lub inne tego typu wypowiedzi mające na celu ośmieszenie mnie, lecz nie zmienia to faktu, że Pana zachowanie jest dokładnie takie same jak osób, które w jakikolwiek sposób obrażały OSP. Jest Pan dokładnie taki sam. Nic w tym chwalebnego

Niech się Pan/Pani  tak nie irytuje zbyt szybko , tym bardziej teraz przy nagłej zmianie ciśnienia atmosferycznego ;-) Tak tak oczywiście naturalnie Pan/ Pani wie wszystko "najlepiej" , SPK to "prawdziwy cud" a OSP  jest "najgorsze" ;-)  Wszak tylko świnia nie zmienia zdania ;-) 

Pozdrawiam Pana/Panią Hh ;-))

 

#24 2012-02-14 22:18:10

J.K K

Gość

Re: impreza w Kokotowie

o ironio napisał:

Sam zacząłeś od postu przedstawiającego SPK w sposób pejoratywny. Jedyne co masz do zarzucenia to fakt, że wśród osób mających uzasadnione pretensje do zarządu OSP (głównie p. Lidwina) były osoby z SPK. Jednak nie zauważyłeś, że wszystkie zarzuty wobec nich były prawdziwe i nie były wyssane z palca. To dzięki polityce Lidwina i jego rodzinki (w tym p. Kołka) OSP zagarnęła wszystko, co Kokotów miał najcenniejsze. ;-) Dom Ludowy, działki, sprzęt, na który pracowało społecznie kilka pokoleń. ;-) A dzisiaj jak nas traktuje Lidwin i Kołek? OSP czerpie zyski z tego, co zagarnęli we wsi a mieszkańcy nie mogą wejść na zebranie sprawozdawcze OSP. Zebranie wiejskie musimy robić w innej wsi. ;-) Jak chcemy zrobić imprezę to musimy płacić innym sołtysom. A jaki pożytek  mieszkańcy Kokotowa mają z OSP?  Więc nie broń Kołka i Lidwina bo ludzie mają do nich uzasadnione pretensje. Oczywiście piszę ironizując więc nikogo nie obrażam.
Pozdrawiam serdecznie ;-)

Brawo teraz pokazałeś klasę i na co Cię stać , mam nadzieje że wiesz jakie są konsekwencje przedstawiania nieprawdziwych zarzutów pod adresem konkretnych osób ( jeżeli nie to odsyłam do kodeksu cywilnego )     

Pozdrawiam

 

#25 2012-02-15 19:13:55

Hh

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Widzę, że zabrakło argumentów i pojawił się ton prześmiewczy. To standardowe zagranie z Pana strony. Poniżyć i wyśmiać. Brak Panu argumentów i zmieniasz Pan temat. Ale tak Pan już robił wcześniej. Niestety tamtych postów już nie przeczytamy, chociaż może ma pan do nich dostęp w wersji papierowej:)
J.K K jest użytkownikiem od dawna pisującym na tym forum. Ma tylko jeden cel, wciągnąć innych użytkowników w pyskówkę. Może powiedzą parę słów za dużo, a na top tylko czeka

 

#26 2012-02-15 19:24:47

Uno

Gość

Re: impreza w Kokotowie

Zgadza się Troll powrócił tylko pod innym nickiem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora