Kokotów.pun.pl

Forum mieszkańców Kokotowa i sympatyków

Ogłoszenie

Forum Kokotowa- głos wsi w Twoim domu


#16 2011-08-22 09:03:31

hektary

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Dzisiaj w dzienniku jest artykuł o imprezie

 

#17 2011-08-22 17:55:42

dementi

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Kokotów napisał:

Jest godne ubolewania oraz szczytem wysublimowanego cynizmu z Pani strony ze względu  wszystkie pomówienia i oszczerstwa rzucane w stronę OSP Kokotów  które    przypomnijmy były kompletnie bezpodstawne (gdzie orzekły to odpowiednie ku temu organy które to Pani Palińska m.in o ustanowienie kuratora dla OSP Kokotów czy komisje budowlaną itd. )

Wszystkie zarzuty jakie były stawiane wobec niegospodarności prezesa i przestępstwa, którego się dopuścił były jak najbardziej podstawne. O ustanowienie kuratora dla OSP Kokotów wnioskował Miejsko-Gminny Zarząd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Więc ewentualne pretensje proszę kierować do pana Kucharskiego lub pana Lurańca. Jeśli chodzi komisję budowlaną to prawo wyraźnie mówi, że nie może być użytkowana część budynku pozostająca w budowie i tak też było z pizzerią. Nadzór budowlany nakazał oddzielić część pizzeri pozostającą w budowie od reszty i ustawienie ubikacji na zewnątrz budynku.

Kokotów napisał:

Pani Palińska widząc termin zbliżającej się "imprezy"  tzn . "Lato w Kokotowie "  postanowiła (zgodnie ze swoim wyrachowaniem ) zwrócić się z prośbą  o organizacje "imprezy" wraz z OSP Kokotów (gdyż wtedy mogłaby sprzedawać piwo ponieważ tylko jednostka jaką jest OSP ma zezwolenie na sprzedaż )

Pani Palińska nie zwracała się o organizację imprezy do straży bo zezwolenie na sprzedaż alkoholu może udzielić każda firma handlująca alkoholem w tym sklepy. Rada Sołecka prosiła jedynie o udostępnienie samochodu strażackiego.

Kokotów napisał:

Dlatego tym samym to co pisze Pani na stronie SPK o braku wozu strażackiego jest lekko mówiąc żałosne

Żałosne jest to że dzieci nie mogły sobie zrobić zdjęcia w wozie strażackim, bo ani imprezy ani wóz strażacki nie są dla pani Palińskiej.

 

#18 2011-08-22 18:33:12

Kokotów

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Zarzuty były bezpodstawne ponieważ zostały oddalone , więc proszę nie kwestionować decyzji tychże organów które np. oddaliły wnioskowane przez P.Palińską ustanowienie kuratora dla OSP . Gdyby były zasadne to i kurator by był zapewniam Cię dementi a jeżeli tak uważasz to nic innego nie robisz jak tylko kwestionujesz decyzje wyższych organów .


Odnośnie Tego że niby :

Pani Palińska nie zwracała się o organizację imprezy do straży bo zezwolenie na sprzedaż alkoholu może udzielić każda firma handlująca alkoholem w tym sklepy. Rada Sołecka prosiła jedynie o udostępnienie samochodu strażackiego.

W ramach ścisłości i rzetelności wypowiedzi proszę nie wprowadzać w błąd ponieważ P.P zwróciła się z prośbą o organizacje imprezy gdyż nie musiała by wtedy zwracać się z prośbą do Carrefour-a o to aby była możliwość sprzedaży alkoholu , sama o tym wspomniała jak usłyszała negatywną decyzje Zarządu OSP . 

Żałosne jest to że dzieci nie mogły sobie zrobić zdjęcia w wozie strażackim, bo ani imprezy ani wóz strażacki nie są dla pani Palińskiej.

Proszę dziećmi się nie zasłaniać i nie mieszać do własnych intryg , ponieważ jest to nadzwyczaj nie smaczne

Pozdrawiam demagogów najniższego szczebla a tym samym "zdegenerowanych" niedoszłych polityków na szczeblu gminnym  ;-)

 

#19 2011-08-22 19:01:25

kokotów

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Senior napisał:

No proszę. Jak tak można mówić Panie Strażak, że Goście przybyli na festyn, w tym wiele osób poważnych i szanowanych, również z przedstawicielami instytucji oraz kościoła, nachlać się.
Nie wiem czy to jest oficjalne stanowisko Straży w Kokotowie, ale ja czuję się, delikatnie mówiąc, obrażony Pańską wypowiedzią.
Swoje lata mam i prawdopodobnie jestem starszy od Pana, Panie Strażak i nie życzę sobie abyś Pan wypisywał, że przyszedłem się nachlać.
Poza tym według tego co udało mi się zobaczyć to i strażacy pojawili się na festynie. Szczególnie jeden ciemnowłosy i niewysoki rzucał się w oczy. I do niego Pańskie słowa pasują jak ulał, bo strasznie był pijany.

PS Panie Senior dla Pańskich seniorskich zwojów mózgowych oraz dla Pańskiej seniorskiej wiadomości nie jestem strażakiem oraz uważam iż nikogo nie obraziłem a tym bardziej Pana ponieważ nie fantazjowałem tylko stwierdziłem fakt który tak właśnie wygląda a jeżeli Pan uważa inaczej to są to Pana subiektywne odczucia które maja się nijak do zaistniałej sytuacji .  Mam nadzieję iz teraz wyraziłem sie klarownie oraz w żaden brutalny sposób nie naruszyłem Pana dobrego imienia godząc tym samym w nienaruszalność Praw Obywatelskich .

Pozdrawiam Panie Senior ;-)

 

#20 2011-08-22 19:14:31

Renia Palińska

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Skoro pada moje nazwisko, to może kilka informacji z pierwszej ręki:
- nie prosiłam OSP o pomoc w organizacji, bo w żadnym wypadku SPK nie robiło by imprezy ze strażą! P. A.Szydłak na radzie sołeckiej zwróciła się do p. Kołka, czy strażacy nie mogliby przyjechać wozem dla dzieci, wtedy p. Kołek odpowiedział, że musi to być decyzja zarządu - zarząd odmówił. Na drugi rok zwrócimy się o to do straży z Czarnochowic, bo oni nam w zeszłym roku nie odmówili.
- co do zarzutów wobec OSP nie zostały oddalone, tylko sprawa utknęła w sądzie, a to niestety trwa i prezes zdążył zmienić skład zarządu i komisji rewizyjnej.
- co do dzieci, to tak się składa, że bardzo lubię pracę z dziećmi nawet podczas urlopu (efekty na stronie stowarzyszenia) i wiele dla nich mogę zrobić, czego o jednostce naszej OSP nie można powiedzieć, no bo co dzieci im zawdzięczają?
- bardzo proszę również wprost pytać o to czy mieliśmy zezwolenie na sprzedaż alkoholu, na organizowanie festynu i puszczanie chińskich lampionów, a nie wysyłać pijanego p. Łukasza z komórką aby robił zdjęcia i pytał mnie o powyższe zezwolenia - bo to jest właśnie niesmaczne - można samemu przyjść, zobaczyć, zapytać i wziąć udział w imprezie. Wszyscy, którzy byli stwierdzili, że było super.
Jak widać paru osobom, które widziały imprezę na zdjęciach z komórki p. Łukasza jest żal i zazdrość, że wypisują takie pierdoły.

I obiecuję wszystkim, że taką właśnie demagogię (odradzanie się Kokotowa) będę uprawiać z innymi zdegenerowanymi mieszkańcami, którzy świetnie bawili się na festynie! Ba! Moją polityką spróbuję zarazić wszystkich  doszłych i niedoszłych polityków na szczeblu i gminnym i nawet powiatowym.

 

#21 2011-08-22 19:40:58

ble ble

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Kokotów napisał:

festyn naprawdę był fantastyczny a szczególnie przepraszam za słowo " kupa " węgla

Widać, że nie byłeś na imprezie ponieważ akurat węgiel był zastawiony przez dmuchańce i namioty.
Pewnie imprezę należało zrobić w tym bajzlu, który teraz jest w lesie?

Kokotów napisał:

tą "farsę "   która  powiedzmy sobie szczerze miała na celu tylko "ochlać się i wybawić za pieniądze podatników " (bowiem pamiętajmy iż "impreza"  była finansowana przez Burmistrza MiG Wieliczka) .

Impreza nie była finansowana przez burmistrza, ale będę głosował na takich burmistrzów, którzy wydają pieniądze publiczne podatników, aby ludzie w Kokotowie mogli sobie pochlać

Kokotów napisał:

o ustanowienie kuratora dla OSP Kokotów czy komisje budowlaną itd. )

od kiedy to pizzeria jest częścią OSP Kokotów?
Chodzą słuchy, że właściciel pizzeri płaci straży 700zł miesięcznie za parking, ale nie chce mi się w to wierzyć skoro nazywa się Lidwin.

A skoro zadałem sobie trud by dyskutować ze ślepym o kolorach, to przypomnę sytuację z ostatniego Zebrania Wiejskiego, na którym akurat tylko 3 osoby ze wsi głosowały przeciwko zakupowi kosiarki dla Rady Sołeckiej dla potrzeb koszenia działki, na której była impreza. A byli to: pan Lidwin, pan Kołek i pan Figura.
Więc kto tutaj komu podkłada kłody pod nogi?

 

#22 2011-08-22 21:45:07

kokotów

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Moją polityką spróbuję zarazić wszystkich  doszłych i niedoszłych polityków na szczeblu i gminnym i nawet powiatowym.

Droga Pani Renatko , pomijając te wcześniejsze Pani herezje , cynizmy , ponieważ to już teraz nie drażni jak wcześniej lecz tylko już śmieszy to pozwolę sobie nadmienić (a nawet proszę wybaczyć  będę nawet bardziej sarkastyczny ) iż szczeble powiatu mogą Pani ciężaru nie utrzymać  ;-))

Pozdrawiam serdecznie niedoszłą Panią polityk ;-)

 

#23 2011-08-22 22:09:35

Sąsiad

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

Droga Pani Renatko , pomijając te wcześniejsze Pani herezje , cynizmy , ponieważ to już teraz nie drażni jak wcześniej lecz tylko już śmieszy to pozwolę sobie nadmienić (a nawet proszę wybaczyć  będę nawet bardziej sarkastyczny ) iż szczeble powiatu mogą Pani ciężaru nie utrzymać  ;-))

Powiem tak. Jesteś pan kawał chama i tyle, a przy swoim górnolotnym pieprzeniu z głową w chmurach, nie widzisz jak na dole słomą ci z butów wyłazi

 

#24 2011-08-22 23:02:20

ble ble

Gość

Re: Impreza w Kokotowie

kokotów napisał:

Impreza nie była finansowana przez burmistrza, ale będę głosował na takich burmistrzów, którzy wydają pieniądze publiczne podatników, aby ludzie w Kokotowie mogli sobie pochlać

W takim razie osoby w SPK są niepoczytalne skoro umieścili takową wiadomość na swojej stronie , bardzo ciekawy skład SPK tworzony z osób które nie wiedza co publikują na stronie www . ;-)

Są też tacy co nie wiedzą co czytają. Na stronie nigdzie nie jest napisane, że burmistrz finansował imprezę. Finansował projekty, które realizowało SPK.
Nie kompromituj się tutaj bo i tak swoimi postami tylko pogrążasz zarząd straży.
Powiedzieć wam dlaczego nie było samochodu na imprezie?
Bo samochód jest, ale nie ma do niego obstawy.

 

#25 2011-08-23 20:54:29

Forest

Administrator

Punktów :   -1 

Re: Impreza w Kokotowie

Kokotów napisał:

ponieważ jest to nadzwyczaj nie smaczne

niesmaczne pisze się razem.

Taktyka wobec osób piszących posty mające na celu obrażanie uczestników dyskusji nazywa się w skrócie NKT (nie karmić trolla)
Zostawiłem parę postów trolla tylko dlatego, aby nowi uczestnicy dyskusji mogli przeczytać jaki poziom sobą reprezentuje.

Offline

 

#26 2011-08-30 17:03:13

tompal

Użytkownik

Punktów :   

Re: Impreza w Kokotowie

Kokotów napisał:

W ramach ścisłości i rzetelności wypowiedzi proszę nie wprowadzać w błąd ponieważ P.P zwróciła się z prośbą o organizacje imprezy gdyż nie musiała by wtedy zwracać się z prośbą do Carrefour-a

W ramach ścisłości i rzetelności wypowiedzi ktoś ma złych informatorów, ponieważ z Carrefoura nie mieliśmy żadnego pozwolenia i tej firmy nie ma nawet na liście sponsorów.
Jeśli chodzi o urząd MiG Wieliczka to w ramach ścisłości i rzetelności odmówiono nam wypożyczenia namiotów

Mam jeszcze pytanie do forumowicza "z kokotowa" czy był na imprezie i czy usprawiedliwia włodarzy SPK za  miejsce imprezy (chociaż i tak nie było wyboru)?

(Mam gorącą prośbę do włodarzy SPK żeby zmienili miejsce organizowania tej imprezy!!!!!!!!Jak już robić imprezę to dużą  fajną i wesołą żeby o nas było głośno(mam tu na myśli Kokotów)!!! no i żeby ludzie byli zadowoleni a oni na pewno przyjdą . Pomyślcie o ludziach a nie tylko o sobie!)
                                                      /z kokotowa  27.07.2011/

Offline

 

#27 2011-09-03 11:36:00

koko24

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Impreza w Kokotowie

A czy zwracacie może uwage jaki wy poziom prezentujecie? Wywyższacie się niesamowicie nastawiacie ludzi przeciwko straży, lks kokotow itp. Może nie wszyscy są tacy jak P. Lidwin a wy równo po każdym jedziecie można zrozumieć, że macie coś do Lidwina ale nie napieprzajcie na innych spójrzcie wreszcie na siebie czy naprawdę jesteście tacy wspaniali!

Offline

 

#28 2011-09-10 08:33:41

gostek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Impreza w Kokotowie

koko24 chętnie z Tobą podyskutuję jeśli rozwiniesz swoje zarzuty, bo nie wiem o co chodzi. Czy ktoś na forum obraził jakiegoś strażaka albo kogoś z LKS, czy nie powiedział dzień dobry w sklepie?  Kto to są WY? Z tego co widzę i czytam to strażaków nikt się nie czepia. Więc skąd takie wnioski?
Zarząd straży tak się izoluje od Kokotowa, że dzisiaj nawet nie wiadomo kto jest członkiem OSP. Strasznie miała powstać strona internetowa OSP i co? Rok minął a strony nie ma. Komu zależy na tym, aby wokół straży było jak najmniej szumu, żeby to była sekta Lidwina? Kiedy OSP będzie w końcu dla wsi a nie dla Zarządu? Może ludzie chcieliby wiedzieć kto jest w straży i jakie mają sukcesy, bo na pewno mają się czym pochwalić. Może lepiej się nie chwalić, żeby czasem ktoś się nie chciał dopisać do straży?

Offline

 

#29 2011-09-11 11:21:17

koko24

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Impreza w Kokotowie

gostek napisał:

koko24 chętnie z Tobą podyskutuję jeśli rozwiniesz swoje zarzuty, bo nie wiem o co chodzi. Czy ktoś na forum obraził jakiegoś strażaka albo kogoś z LKS, czy nie powiedział dzień dobry w sklepie?  Kto to są WY? Z tego co widzę i czytam to strażaków nikt się nie czepia. Więc skąd takie wnioski?
Zarząd straży tak się izoluje od Kokotowa, że dzisiaj nawet nie wiadomo kto jest członkiem OSP. Strasznie miała powstać strona internetowa OSP i co? Rok minął a strony nie ma. Komu zależy na tym, aby wokół straży było jak najmniej szumu, żeby to była sekta Lidwina? Kiedy OSP będzie w końcu dla wsi a nie dla Zarządu? Może ludzie chcieliby wiedzieć kto jest w straży i jakie mają sukcesy, bo na pewno mają się czym pochwalić. Może lepiej się nie chwalić, żeby czasem ktoś się nie chciał dopisać do straży?

To proszę poczytać może forum dokładnie. Bo w wielu postach osoby dzialajace w strazy zostaly przez panstwa obrazone

Offline

 

#30 2011-09-11 12:22:39

gostek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Impreza w Kokotowie

Jeśli nawet, to nie było to bez powodu tylko w związku z konkretnymi zarzutami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora